\
Uruchamiamy bloga na Early-cash.com

Uruchamiamy bloga na Early-Cash.com

Nasza domena istnieje w internecie od 2005 roku. Jednak sam portal jest w rękach obecnego administratora od zaledwie 8 lat. W tym czasie administrator skupiał się jedynie na zwykłym wykorzystaniu potencjału tej domeny. Teraz wszystko się zmienia.

 

Mam nowe podejście do swoich domen i konkretne oczekiwania. Chcę stworzyć system domen które będą zarabiać głównie przez pasywny przychód generowany z wynajmu podstron na blogu i portalu oraz wyświetlania na nich reklam.

 

Obecnie w internecie wzrasta zapotrzebowanie na bardzo dobrze zbudowane portale internetowe które wynajmują swoje podstrony kontrahentom którzy potrzebują linków z artykułów tematycznych dzięki którym są w stanie zdobyć lepsze pozycje od swojej konkurencji. Na drugim biegunie jest konkurencja która stale monitoruje źródła pozyskiwania linków swoich konkurentów i często sami wykupują sąsiednie miejsca w celu uzyskania tego samego efektu co konkurent z branży.

 

Tutaj pojawia się zapotrzebowanie na taki blog jak ten. Skrypt pozyskany został do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Sp Zoo. Jako że to struktura która powstała głównie na skryptach mojego projektu, nie było problemów z jakością pozyskanego oprogramowania. Skrypt który tutaj zastosowałem jest już kilkakrotnie wykorzystywany i potrafił doprowadzić do wyniesienia kilku domen na wiele fraz kluczowych w wyszukiwarce Google. Dlatego wydaje się bardzo naturalne aby zastosować i tutaj to rozwiązanie.

 

W kolejnych artykułach będę zamieszczać informacje dotyczące sposobów oraz form zarabiania pieniędzy za pomocą internetu. Jest to bardzo pokaźny dział wiedzy więc ja będę miał o czym pisać a Wy otrzymacie sporą lekturę do czytania. Moja wiedza w tym zakresie jest dość spora. Obecnie na rok 2019 operuję wiedzą która jest ugruntowana poprzez 20 lat doświadczenia. Mam sporo informacji do przekazania oraz jeszcze więcej ostrzeżeń. Internet to ogromne medium które może dać ale też może zabrać. Dlatego aby nie popełniać błędów na początku, lepiej jest zabezpieczyć się czytając to co inni już zauważyli.

 

Zapraszam do regularnego odwiedzania i czytania.