\
Podziękowania dla ludzi z Ads-Center.NET Sp Zoo

Podziękowania dla pracowników firmy Ads-Center.NET Sp Zoo

Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Sp Zoo, a współpracę, wysiłek oraz wykonane działania, które mają na celu dać drugie życie naszej witrynie Early-Cash.com. Jako że już wcześniej współpracowałem z tą firmą gdy była jeszcze zwykłą działalnością gospodarczą, miałem już wgląd w usługi i możliwości tej firmy. Jednak tym razem moje oczekiwania zostały przekroczone i to w pozytywnym odczuciu. Firma Ads-Center.NET Sp Zoo przeprowadziła audyt SEO witryny Early-Cash,.com oraz przedstawiła zalecenia do wdrożenia. Z raportu po audycie wynikało że do zmiany jest całkiem sporo elementów które do tej pory powodowały gorszą widoczność mojej strony w wyszukiwarce internetowej. A to automatycznie przekładało się na ilość nowych internautów którzy docierali do strony. Oczywiście gorsza widoczność odbijała się mniejsza ilością nowych internautów. Co przyprawiało mnie już o wyrywanie włosów z głowy.

 

Na szczęście wszystko da się zrobić jeśli współpracuje się z odpowiednimi osobami. Po zapoznaniu się z wstępnym audytem SEO, postanowiłem zainwestować pieniądze w wersję rozszerzoną która ukazała mi wszelkie miejsca gdzie należy zająć się poprawkami. Część musiał wykonać programista wynajęty z Ads-Center.NET a część łatwiejszą wykonałem samodzielnie, głównie w kodzie HTML. Pozostałe elementy SEO zostały poprawione przez audytorów i pracowników spółki Ads-Center.NET a efekt możesz samodzielnie zaobserwować wpisując naszą domenę w pole adresu przeglądarki internetowej. Ja jako właściciel strony jestem pod wrażeniem wykonanej pracy i z spokojnym sumieniem polecam usługi Ads-Center.NET Sp Zoo innym osobom. Sam chętnie zlecę rewitalizację pozostałych moich witryn tak aby mogły konkurować na dzisiejszym nowoczesnym rynku witryn internetowych.

 

Teraz czas rozejrzeć się za dobrymi miejscami na pozyskiwanie linków zewnętrznych przychodzących do mojej strony. Muszę zadbać o swoje aktywa tak aby ponownie przynosiły mi stały miesięczny dochód.