\
Audyt SEO serwisu Early-Cash.com

Audyt SEO Early-Cash.com

Przeprowadzanie usługi profesjonalnego audytu SEO nie jest w Polsce jeszcze tak bardzo popularne. Nasi rodzimi przedsiębiorcy lekceważą pożyteczność uzyskanych wyników. Jest to po części wina małej edukacji w tym zakresie. Właściciele stron firmowych są przejęci głównie generowaniem sprzedaży towarów oraz usług. Skoro strona wygląda w przeglądarce normalnie i działa bez generowania błędów to z całą pewnością wszystko jest z nią ok. Nic bardziej mylnego. Strona Early-Cash.com, po przebudowie wygląda oraz działa normalnie ale po przeprowadzeniu rzetelnego audytu zleconego profesjonalnej firmie wskazało ponad 1200 błędów do naprawy.

 

Jak widać przebudowa witryny i wstawienie nowej grafiki wcale nie chroni nas przed licznymi problemami budowy strony. A to właśnie struktura witryny ma największe znaczenie. Wiele osób zapyta ale dlaczego, przecież słowa kluczowe są umieszczone na stronie a odpowiednie osoby są opłacane aby poprawić wyniki rankingowe w wynikach wyszukiwarek. Te działania powinny wystarczyć w zupełności aby strona miała dobre wyniki sprzedażowe.

 

Wszystko ok, ale może być jeszcze lepiej

Przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO może pokazać miejsca które należy poprawić lub całkowicie zlikwidować. Okazuje się że pozycjonowanie ma wiele ukrytych aspektów o których tak zwani specjaliści od pozycjonowania nigdy nie słyszeli a tym bardziej nigdy nie zaglądali do wnętrza witryny w celu weryfikacji kodu strony. A to tak naprawdę powinna być podstawa każdego działania. Zapytasz ponownie dlaczego ? Dlatego że do stawia się od solidnych fundamentów a nie od dachu. A uporządkowana struktura kodu źródłowego witryny to właśnie fundament całej strony internetowej. Jeśli w tym miejscu zaczniemy od generowania błędów, będą one nam ciążyć podczas próby pokonania kolejnych witryn znajdujących się na drodze do pierwszej dziesiątki na stronie wyszukiwarki. Zapamiętaj najważniejszą prawdę przy pozycjonowaniu. Gorzej wykonane strony (nie chodzi tutaj o grafikę), mają gorsze wyniki i dużo cięższy proces pozycjonowania. Aby wyeliminować wszelkie problemy z budową witryny zleć profesjonalny audyt SEO.