Statystyki
Użytkowników: 5,213
Suma wypłat: 1,287.77
Reklam w IB: 1
Reklam w P2C: 17

Menu
- budowanie domu
- Masło a margaryna
- Zarabianie w internecie
- Katalog Stron

Pomoc

 

Pytania dotyczące konta:

Czy mogę posiadać w Early-Cash.com więcej niż jedno konto?
Jest to całkowicie niemożliwe a wręcz zabronione. Z jednego komputera można się logować TYLKO na jedno konto, wiąże się to także z tym, że nawet, jeśli dwie osoby obsługujące jeden komputer chciałyby zapisać się do jednej firmy to można dokonać tylko jednego zapisu.

Jak mogę zalogować się na Swoje konto?
Wejdź na ta strone: http://early-cash.com/pages/enter.php.


W jaki sposób mogę skasować konto?
Powinieneś to zrobić w dziale na Swoim koncie który nosi nazwę: "Edytuj Swoje Informacje", podając właściwe hasło i naciskając button informujący o skasowaniu konta, wraz ze skasowaniem konta z systemu zostają usunięte wszelkie dane osobowe o byłym Uczestniku.

W jaki sposób mogę zmienić Swoje Informacje Personalne?
Aby to uczynić, powinieneś zalogować się na Swoje konto, po czym wejść w zakładkę o nazwie :"Edytuj Swoje Informacje". Następnie dokonać tam porządnych zmian i zatwierdzić poprzez wpisanie poprawnego hasła oraz zatwierdzenie zmian.

Mieszkam poza granicami Polski, czy mogę się zapisać?
Tak, są dwa warunki zapisu osób z poza Polski: rozumienie języka polskiego i posiadanie konta eGold lub Moneybookers.

Posiadam TV NET (lub inny z tego rodzaju program), czy mogę dołączyć do Serwisu?
Tak, nie ma żadnych zastrzeżeń z tym związanych. Zakazane jest jednak używanie "wspomagaczy" przy klikaniu, czyli programów które otwierają reklamy automatycznie i są napisane w celu oszukiwania.Pytania dotyczące Zarobków:

Jak dużo mogę zarobić przy płatnych mailach?
Twoje zarobki są ściśle określone w zależności od twojej aktywności w firmie, ilości poleconych i ilości reklam.

Kiedy mogę zażądać wypłaty?
Swoją wypłatę możesz zażądać w momencie kiedy ilość zgromadzonych środków na koncie jest równa lub większa od kwoty minimalnej do wypłaty.

Jak mogę zażądać wypłaty?
W momencie kiedy uczestnik będzie miał na koncie odpowiednią kwotę, w dziale "Centrum wydatków" uaktywni się odpowiednia opcja.Pytania dotyczące Polecenia:

Czy mogę polecać innym tą firmę?
Tak, możesz polecać tą firmę, możesz korzystać ze specjalnie przygotowanych do tego celu linków i bannerów dostępnych w zakładce "Twój link do polecania". Jest tylko jedna zasada, polecając nie możesz nikomu na siłę narzucać i wysyłać "niechcianych" maili, czyli działać wedle coraz bardziej niestety rozpowszechnianej zasady SPAMMingu.

Czy mam jakieś korzyści z posiadania poleconych?
Tak. Otrzymujesz zawsze odpowiedni procent od kwoty zarobionej przez Twoich poleconych: Informacja na stronie głównej strony: http://early-cash.com/pages/index.php.

Jaki jest Mój Link Referencyjny (Polecony)?
Twój Link referencyjny dostępny jest po zalogowaniu w zakładce "Twój link do polecania".Pytania dotyczące reklam:

Mam własną Stronę Internetową, chciałbym wykupić w tym serwisie reklamę, gdzie mogę na ten temat znaleźć informacje?
Powinieneś zajrzeć do działu poświęconego reklamie który znajduje się pod adresem: http://early-cash.com/pages/advertise.php.Inne pytania:

Mam pytanie którego nie ma w Pomocy, Gdzie mogę je zadać?
Kontakt - w tym dziale korzystając z specjalnie opracowanego formularza, masz prawo napisać o swoim problemie lub sformułować swoje pytanie do Webmastera firmy.