\
Odpowiednie spojrzenie na stronę WWW

Odpowiednie spojrzenie na stronę WWW

Z jednej strony tworzę witryny internetowe głównie pod zamówienie klientów zaś z drugiej strony tworzę audyty SEO oraz naprawiam witryny stworzone przez innych specjalistów. Czy jestem w czymś lepszy od pozostałych ludzi zajmujących się tworzeniem witryn internetowych ? Z przykrością muszę stwierdzić że jestem zwykłym człowiekiem który ma po prostu szeroki zasób wiedzy oraz dość pedantyczne podejście do pewnych tajników budowy kodu strony internetowej.

 

Zrobiłem pewnego rodzaju test, zleciłem przebudowę witryny mojej na nową grafię, myśląc że w ten oto sposób uniknę żmudnego wertowania kodu HTML i poprawiania błędów które zakorzeniły się w kodzie. Niestety kolejny raz się pomyliłem. A to wszystko za sprawą faktu już błędnie przygotowanego kodu źródłowego strony. Nie wiedzieć czemu po przeprowadzeniu audytu SEO strony Early-Cash.com, okazało się ze błędów i zagrożeń jest ponad 1200 na całej witrynie. A to całkiem sporo rzeczy do wyeliminowania. Tym samym wcale nie udało mi się uniknąć ciężkiego procesu wyrywania chwastów z wnętrza mojej strony. Jednak patrząc na Early-Cash.com jako aktyw i to sporych rozmiarów głównie przez wiek domeny, jestem skłonny dalej pracować nad poprawą kodu oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania.

 

Strona taka jak Early-Cash.com, która może uchodzić za okno na świat internetu, powinna wykorzystywać wszelkie aspekty swojej budowy i pozwalać na nieprzerwany dopływ gotówki dla swojego właściciela. Jednak przez wiele lat strony moje były zaniedbywane na korzyść nowych projektów które miały przejąć rozwijanie firmy. Zamysł okazał się być błędny i wygenerował owszem wiele ciekawych projektów. Jednak z perspektywy czasu widzę że muszę wrócić do korzeni swojej przedsiębiorczości. W przeciwnym wypadku mogę zaprzepaścić dużą szansę którą dostałem od losu. Zdaję sobie sprawę że i tak sporo czasu zostało zaprzepaszczone. W dodatku nie da się tego czasu odzyskać. Został utracony bezpowrotnie. Jednak z uwagi iż mam kilka biznesów, jest dość duża szansa że stosując odpowiednie podejście uda mi się odzyskać dawny blask moich witryn i ponownie generować z nich dodatnie saldo na moim koncie bankowym.